microsoft-12

برنامه ها و بازی های خوب زیادی در استور وجود دارند که پولی هستند و برای خرید از استور یا باید حسابهای بین المللی مانند ویزا کارت باید داشته باشید و یا گیفت کارت مایکروسافت بخرید. 

 

البته راه سومی نیز هست و آن هم استفاده از نسخه کرک شده برنامه های پولی است اما این راه ۳ ایراد اساسی دارد :

۱٫ فقط تعداد محدودی برنامه و بازی کرک شده می توان بر روی هر گوشی نصب کرد (حداکثر ۱۰ عدد)

۲٫ برای تمام برنامه ها و بازی های پولی نسخه کرک شده ارائه نمی شود

۳٫ برنامه ها و بازی های کرک شده امکان آپدیت شدن از طریق استور را ندارند !

به دلیل تحریم های موجود باز کردن حساب و دریافت ویزاکارت ممکن ولی با مشکلات زیادی همراه است و معمولا هزینه زیادی برای یک شخص ایرانی در بر دارد.

اما روش دوم یعنی خرید گیفت کارت مایکروسافت بسیار مقرون به صرفه و تقریبا بدون مشکل است و شما با این روش می توانید مانند دیگر افراد در کشورهای دیگر لذت خرید قانونی از استور را تجربه کنید.

هم اکنون یکی از خدماتی سایت ما ارائه می دهد فروش گیفت کارت به قیمت بسیار مناسب است. هم اکنون گیفت کارت با اعتبار ۱٫۲۵ دلار، ۳ دلار و ۵ دلار در سایت موجود می باشد که به ترتیب با پرداخت ۴۰۰۰ تومان، ۱۱۰۰۰ تومان و ۱۸۵۰۰ تومان می توانید گیفت کارت مورد نظر خود را بخرید.

با خرید هر گیفت کارت یک کد به شما داده می شود که فقط کافیست این کد را در اکانت مایکروسافت وارد کنید تا حساب شما شارژ شود و بتوانید به راحتی از استور خرید کنید.

پرداخت و دریافت کد کاملا به صورت آنلاین انجام می شود و شما به محض پرداخت پول کد گیفت کارت را مشاهده می کنید. این کد همچنین برای شما ایمیل می شود.

برای ورود به بخش فروش گیفت کارت بر روی لینک زیر کلیک کنید :

ورود به بخش فروش گیفت کارت مایکروسافت

آموزش کامل و تصویری استفاده از گیفت کارت ها نیز در صفحه فروش گیفت کارت قرار داده شده است تا پس از دریافت کد بتوانید به راحتی حسابتان را شارژ کنید.

به نظر شما کدام برنامه در استور ارزش خرید دارد ؟ مولی پلیر ؟ فایل منیجر Pocket file manager ؟