X
تبلیغات
زولا

روشهای پولدارشدن به این آسانی نیست که تبلیغات دروغینش

 همه جا را پر کرده است وگرنه همه پولدارشده بودند.

بهترین راه پولدار شدن http://smelliafghan.blogfa.com/post/24

هفت نکته ای ذیل را اگر رعایت بتوانید حتما پولدار شدن را بزودی تجربه می کنید  

1- اولین راه پولدار شدن داشتن اندیشه ای سالم و خلاق است. تلاش کنید قدرت تفکر وتحلیل خودرا از اوضاع و شرایط زمان و پیرامون خود بالا ببرید. یعنی اگر دانشجو هستید و می خواهید زود تر پولدار شوید باید بفهمید که در محیط دانشگاهی فعلا فکر پول کردن درست برخلاف شیوه ای درست پولدارشدن است باید اکنون شما با توجه به محیط و موقعیت  خود با جدیت و انضباط خاصی تنها درس بخوانید تا در آینده پول خودش به دنبال  شما سرگردان باشد نه شما دنبال پول.

2- تا می توانید سلامتی جسم و روح خودرا بهتر حفظ نمایید و از غذاها وتفریحات سالم غافل نباشید.

پولدار شدن اولین شرطش سالم بودن از نظر جسمی و روحی است بخصوص سلامت روانی و درایت و عقل اساسی ترین شرط پولدار شدن است. پولداران اکثرا باهوش و با درایت اند و هوش سالم نیز دوری از احساسات و افراط در کارهاست حتی اگر بیش از اندازه دنبال پول هم باشید آخر کلافه و مریض خواهی شد. پس اعتدال و سلامت روانی و جسمی خودرا حفظ کنید تا بتوانید در حوزه کاری خود موفق باشید و پولدارشوید.

3- برای پولدارشدن حتما تخصص خودرا بالاببرید. در هررشته ای که هستید تلاش کنید تک باشید. پولدارترین انسانها کسانی بوده اند که درحوزه ای کاری خودشان تخصص بالا داشته اند و از تمام ظرفیتهای ممکن پولدار شدن استفاده کرده اند. مثلا اگر حتی یک کفاش در تمام شهر انگشت نما و زبانزد همه باشد یقینا به آسانی و زودی پولدارشدن را تجربه خواهد کرد و درآمد او از بسیاری از شغلهایی کلاس بالا بیشتر خواهد بود. پس تا می توانید روی تخصص خود  کار کنید تا زود ترپولدارشوید.

4- 20 درصد درآمدتان را پس انداز کنید

پولدارشدن را باید با خود پول تجربه کنید یعنی از پول خود کار بکشید برای این کار هم ابتدا به پس انداز فکر کنید. به محض اینکه حقوق خود را دریافت کردید، 20 درصد آن را به حساب پس انداز خود منتقل کرده و به آن دست نزنید. شما باید حساب پس انداز و خرج های روزمره خود را از هم جدا کنید، چون هر پولی که در دسترس شما باشد محکوم به خرج شدن خواهد بود. پس تا حد امکان حساب پس اندازتان را دور از دسترس نگه دارید. فراموش نکنید این یکی از مؤثرترین راههای پولدار شدن است.

5- سرمایه گذاری با حساب پس انداز

سعی کنید زمانی که مبلغ حساب پس انداز شما قابل توجه شد، با کمک آن در راه های مختلف سرمایه گذاری کنید و به مبلغ آن بیفزایید. از روش های مختلف برای افزودن به پول راکد استفاده کنید و برای پیدا کردن بهترین راههای سرمایه  گذاری با افراد صادق، امین و متخصص مشورت کنید

6-صبر و پشتکار طلایی ترین نکته ای پولدارشدن

اگر بتوانید تمام قدم های بالا را با موفقیت بردارید در طی 10 سال ثروت خوبی را برای خود جمع کرده اید. ممکن است این راه ها شاهکار نباشند اما آسانترین راه ها برای کسب ثروت هستند ولی بدون پشتکار و صبر هرگز امکان ندارد انسانهای عجول و احساساتی هرگز وهرگز پولدار نمی شوند. 

7- نقشه دراز مدت برای پولدارشدن خود بریزید

وقتی حقوق ماهانه تان را گرفتید آن را به چند قسمت تقسیم کنید. اول مواد خوراکی را که در یک ماه باید مصرف کنیدتهیه کنید. البته در حد اعتدال (گوشت، برنج، مرغ، ماکارونی و ...) مقداری ازپول ها را برای پیشامدهای غیرمترقبه کنار بگذارید. مانند میهمان، بیماری و ... در همان ابتدا پول قبض های آب و برق و گاز و تلفن را پرداخت کنید و بقیه پول های باقیمانده را به روزهای ماه تقسیم کنید و همان مقدار تعیین شده برای هر روز را در دسترس قرار دهید. از اول صبح با این پول، برای صبحانه، ناهار و شام برنامه ریزی کنید. تا جایی که می توانید بیشتر از مقدار تعیین شده خرج نکنید. سعی کنید با اتوبوس رفت و آمد کنید و یا اگر با تاکسی رفت و آمد می کنید هر چه پول خرد از هر طریقی اضافه می آورید به هیچ عنوان خرج نکنید بلکه داخل یک قلک بریزید. در پایان سال تا حد نسبتا زیادی مشکل تان را حل می کند.

برخی مطالب برگرفته از: وطن کلیک

راستی یک نکته دیگر هم اضافه کنم که برای زود تر وبهتر پولدارشدن به ابزار وامکانات کار خود بی اندازه اهمیت بدهید هرکسی هستید حتما برای کار خود ابزار لازم دارید حتی اگر نویسنده، معلم و... باشید. تلاش کنید بهترین و جدیدترین ابزار های روز را برای کار خود استفاده کنید تا از تکنولوژی وبازار روز عقب نمانید. مثلا بهترین کامپیوتر داشته باشید تا هم کارخودرا زود ترانجام بدهید وهم چشم واعصاب وسایر نقاط بدن تان در اثر  استفاده از مانیتورهای قدیمی و مضر فرسایش بیش  از اندازه پیدا نکند همینطور در  دیگر وسایل کاری خود بهترین وسایل کاری را مطابق با نیاز و شرایط کاری خود انتخاب کنید تا بهتر کار کنید ودرنتیجه بیشتر پول به دست بیاورید و زود تر پولدارشوید.

پولدارشدن از طریق اینترنت برای افراد عادی هرگز ممکن نیست فریب تبلیغات پولدارشدن صد در صد تضمینی از طریق اینترنت را نخورید اگر هم علاقه به دانستن نکات بیشتر در زمینه نحوه ای کسب در آمد و راههای معقول پولدار شدن هستید به سایت معقولترین راههای پولدارشدنسربزنید شاید برای شما مفید باشد. موفق باشید در صورتی که برای تان قابل استفاده بود ودر پولدارشدن شما در آینده ها اثر گذار بود لطف نموده حتما از نظرات سازنده ای خویش دریغ نورزید حتی اگر سایتها ومنابع مفید برای یادگیری روشهای بهترپولدارشدن سراغ دارید لطف نموده لینک آنها را بگذارید.